Garanti, İade ve Değişim Koşulları

 

Sanal mağazamızdan satın alınan ürünler teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödemiş olduğunuz ücreti geri alabilirsiniz.

 

Değişim talebinde bulunulacak ürünün kullanılmamış olması, hasarlı olmaması ve size gönderilen şekilde ürün, kutu, fatura, kullanım kılavuzu ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde değişim ve iade kabul edilmeyecektir.

 

Ürün değişimlerinde, teslim tarihiyle birlikte üç gün içerisinde [email protected] adresimize, ürün bizden ya da kargodan kaynaklı olarak hasarlı ulaştırılmış ise fotoğraflarıyla birlikte değişim talebinde bulunmanız gerekmektedir.

 

Ürün iade ve değişimlerinde, iade ve değişim sebebi ürünün yanlış veya eksik olması, kargodan dolayı hasarlı olması gibi durumlarda kargo ücreti tarafımıza aittir. Aksi takdirde kargo ücreti tarafınıza ait olacaktır.

 

Özel istekler doğrultusunda üretilmiş tüm eşsiz ürünlerde ve hijyen kuralları gereği küpe ürünlerimizde cayma hakkı kullanılamaz.

 

Özel olarak üretilen ürünlerde tarafımızdan kaynaklanan sorunlar için değişim talebinde bulunabilirsiniz. Değişim talebi oluşturmak için teslim tarihiyle birlikte 3(üç) gün içerisinde [email protected] 'a mail atarak değişim talebinde bulunmanız gerekmektedir.

 

İadenin tarafımıza ulaşmasının ardından ürün veya ürünlerin bedeli kredi kartı kullanılarak alışveriş yapıldıysa kredi kartına, havale / EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde yapılacaktır. İade bedelinin tarafınıza ulaşması bankanıza göre değişiklik göstermektedir.

 

İade işlemini gerçekleştirirken alıcı kısmına size gönderilmiş olan faturadaki adresi ve bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.